Moğolistan

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Moğolistan

Moğolistan'da satılık emlak

Moğolistan Çin ve Rusya ile sınır komşusudur. Geniş bozkırları ve göçebe kültürü ile bilinir. Ulan Bator'un başkentinde Moğol İmparatorluğu'nun ünlü kurucusu (13. ve 14. yüzyıllar arasında) Chinggis Khaan meydanı (Cengiz Han) bulunur. Ulan Batur, Tuul Nehri vadisinde, Bogd Khan Uul Ulusal Parkı ile sınırda yer almaktadır. Başlangıçta bir Budist göçebe merkezi, 18. yüzyılda kalıcı bir yerleşim yeri haline geldi. Yirminci yüzyılda Sovyet işgali dini bir tasfiyeye yol açtı. Şehrin bugün gördüğümüz gibi ayırt edici özellikleri Sovyet dönemi binalarıdır.

Moğolistan'da satılık bir emlak için iyi bir arama yapmak için emlak piyasasında bakışımızı okumak zorunda.

Moğolistan'daki gayrimenkul sektörü 2017 yılında sporadik başarılara imza attı, ancak bu yıl sınır pazarı olumlu bir büyüme bölgesinde kaybolabilir.

2018 yılında, Moğolistan'da satışa sunulan mülk fiyatlarında, ancak şehir merkezlerindeki birincil birimlerin GSYİH büyümesini daha yakından izlemeye başlaması için ılımlı iyileşmeler bekliyoruz.

Asya Kalkınma Bankası (ADB) verilerine göre, Moğolistan 2017'de% 4 GSYİH büyümesi kaydetti. Bu arada, Moğolistan'da satılık emlak fiyatının son endeksi yıllık bazda% 0,34 oranında artarken, Moğolistan'da satışa sunulan yeni emlak fiyatları% 0,75 arttı.

  •  
    Moğolistan'a taşınıyor. Gurbet ve Moğolistan'da yaşamak

      Sıfırdan başlayabileceğimiz olası ülkelerin analizine devam ederek, yerel emlaklara yatırım yaparak Realigro'da çok özel bir alana odaklandık. Asya’dayız, özellikle kıtanın doğusundaki. Günün ulusunun denize çıkışı yoktur ve dünyadaki en düşük nüfus yoğunluğuna sahiptir. Yüzyıllar boyunca birço ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 5383

Satilik Tarım arazisi, Moğolistan, Tov, Terelj , Gorkhi, Bolor 6th ward

1,694,086.43TRY
Satilik
Tarım arazisi

4 m²
Land Moğolistan merkezinde. O 'bozulmamış doğası ile çok güzel görünümü ve s . Land yeni taze, çok güzel. Bu ana yol yakınında 'ın . Land ...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB